dialog 1.1.20080819 - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Cancel
pl: Anuluj

en: EXIT
pl: WYJDŹ

en: Extra
pl: Ekstra

en: Help
pl: Pomoc

note: Headline "Month"
en: Month
pl: Miesiąc

note: Headline "Year"
en: Year
pl: Rok

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Directories
pl: Katalogi

en: Files
pl: Pliki

en: Succeeded
pl: Udane

en: Failed
pl: Niepowodzone

en: Passed
pl: Przeszłe

en: Completed
pl: Zakończone

en: Checked
pl: Sprawdzone

en: Done
pl: Gotowe

en: Skipped
pl: Pominięte

en: In Progress
pl: W toku

en: N/A
pl: Brak

en: Overall Progress
pl: Ogólny postęp

en: Search
pl: Szukaj
