exif 0.6.22 - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Not enough memory.
pl: Za mało pamięci.

en: Setting a value for this tag is unsupported!
pl: Ustawianie wartości tego znacznika nie jest obsługiwane!

en: Too few components specified (need %d, found %d)
pl: Podano za mało składowych (wymagane %d, znaleziono %d)

en: Numeric value expected
pl: Oczekiwano wartości liczbowej

en: Internal error. Please contact <%s>.
pl: Błąd wewnętrzny. Proszę skontaktować się z <%s>.

en: Not yet implemented!
pl: Jeszcze nie zaimplementowane!

en: Warning; Too many components specified!
pl: Uwaga: podano za dużo składowych!

en: Too much EXIF data (%i bytes). Only %i bytes are allowed.
pl: Zbyt dużo danych EXIF (%i bajtów). Dozwolone jest tylko %i bajtów.

en: Could not write '%s' (%s).
pl: Nie można zapisać '%s' (%s).

en: Wrote file '%s'.
pl: Zapisano plik '%s'.

en: EXIF entry '%s'
pl: Znacznik EXIF '%s'

en: exists in IFD '%s':
pl: istnieje w IFD '%s':

en: Adding entry...
pl: Dodawanie wpisu...

en: IFD '%s' does not contain a tag '%s'!
pl: IFD '%s' nie zawiera znacznika '%s'!

en: Could not open '%s' (%s)!
pl: Nie można otworzyć '%s' (%s)!

en: Could not determine size of '%s' (%s).
pl: Nie można określić rozmiaru '%s' (%s).

en: Could not read '%s' (%s).
pl: Nie można odczytać '%s' (%s).

en: IFD '%s' does not contain tag '%s'.
pl: IFD '%s' nie zawiera znacznika '%s'.

en: '%s' does not contain tag '%s'.
pl: '%s' nie zawiera znacznika '%s'.

en: '%s' does not contain a thumbnail!
pl: '%s' nie zawiera miniaturki!

en: Could not open '%s' for writing (%s)!
pl: Nie można otworzyć '%s' do zapisu (%s)!

en: EXIF tags in '%s':
pl: Znaczniki EXIF w '%s':

en: Unknown format or nonexistent MakerNote.
pl: Nieznany format lub nieistniejący znacznik MakerNote.

en: MakerNote does not contain any value.
pl: MakerNote nie zawiera żadnej wartości.

en: MakerNote contains %i value:
     | MakerNote contains %i values:
pl[0]: MakerNote zawiera %i wartość:
pl[1]: MakerNote zawiera %i wartości:
pl[2]: MakerNote zawiera %i wartości:

en: Unknown Tag
pl: Nieznany znacznik

en: Unknown value
pl: Nieznana wartość

en: EXIF tags in '%s' ('%s' byte order):
pl: Znaczniki EXIF w '%s' (kolejność bajtów '%s'):

en: Tag
pl: Znacznik

en: Value
pl: Wartość

en: EXIF data contains a thumbnail (%i bytes).
pl: Dane EXIF zawierają miniaturkę (%i bajtów).

en: Display software version
pl: Wyświetlenie wersji programu

en: Show IDs instead of tag names
pl: Pokazywanie ID zamiast nazw znaczników

en: Select tag
pl: Wybór znacznika

en: tag
pl: znacznik

en: Select IFD
pl: Wybór IFD

en: List all EXIF tags
pl: Wypisanie wszystkich znaczników EXIF

en: Show contents of tag MakerNote
pl: Pokazanie zawartości znacznika MakerNote

en: Remove tag or ifd
pl: Usunięcie znacznika lub IFD

en: Show description of tag
pl: Pokazanie opisu znacznika

en: Extract thumbnail
pl: Wyciągnięcie miniaturki

en: Remove thumbnail
pl: Usunięcie miniaturki

en: Insert FILE as thumbnail
pl: Wstawienie PLIKU jako miniaturki

en: FILE
pl: PLIK

en: Do not fix existing tags in files
pl: Bez poprawiania istniejących w plikach znaczników

en: Write data to FILE
pl: Zapis danych do PLIKU

en: Value of tag
pl: Wartość znacznika

en: STRING
pl: ŁAŃCUCH

en: Create EXIF data if not existing
pl: Utworzenie danych EXIF jeśli nie istnieją

en: Output in a machine-readable (tab delimited) format
pl: Wyjście w formacie czytelnym dla maszyny (ograniczonym tabulacjami)

en: Width of output
pl: Szerokość wyjścia

en: WIDTH
pl: SZEROKOŚĆ

en: Output in a XML format
pl: Wyjście w formacie XML

en: Show debugging messages
pl: Pokazywanie komunikatów diagnostycznych

en: Help options:
pl: Opcje pomocy:

en: Show this help message
pl: Wyświetlenie tego opisu

en: Display brief usage message
pl: Wyświetlenie krótkiego opisu użycia

en: [OPTION...] file
pl: [OPCJA...] plik

en: Invalid IFD '%s'. Valid IFDs are '0', '1', 'EXIF', 'GPS', and 'Interoperability'.
pl: Błędny IFD '%s'. Poprawne IFD to '0', '1', 'EXIF', 'GPS' oraz 'Interoperability'.

en: Invalid tag '%s'!
pl: Błędny znacznik '%s'!

en: You need to specify a tag!
pl: Trzeba podać znacznik!

en: You need to specify an IFD!
pl: Trzeba podać IFD!

en: Tag '%s'
pl: Znacznik '%s'

en: Specify input file or --create-exif
pl: Należy podać plik wejściowy lub --create-exif

en: '%s' is not readable or does not contain EXIF data!
pl: '%s' nie może być odczytany lub nie zawiera danych EXIF!

en: XML format is not available for Maker Notes
pl: Format XML nie jest dostępny dla znaczników MakerNote

en: Data does not follow JPEG specification.
pl: Dane nie są zgodne ze specyfikacją JPEG.
